Najlepsze domy seniora w województwie śląskim

Szukasz domu seniora, który warunkami będzie odpowiadał najwyższym standardom? Na terenie województwa dolnośląskiego istnieje kilka ośrodków, z których na sto procent będziesz zadowolony. Oto lista najpopularniejszych ośrodków opieki dla starszych na terenie województwa dolnośląskiego:

opieka dla seniora

 1. Maranta
  Maranta to placówka dla osób starszych, która mieści się niedaleko Wrocławia w miejscowości Bierutów. Pokoje są doskonale wyposażone, komfort przebywania jest więc zagwarantowany. Pokoje do wynajęcia są jedno i dwuosobowe. Chorymi opiekują się wysoko wykwalifikowane pielęgniarki i lekarze. Pensjonat znajduje się wśród terenów zielonych, tak więc pensjonariusze mogą beztrosko korzystać z otaczających go terenów: spacerować, zażywać aktywności, siedzieć na ławkach. W pensjonacie „Maranta” panuje przemiła, domowa atmosfera.
 2. Senior
  Placówka senior to dom opieki, który posiada w ofercie pobyty długoterminowe oraz dzienne. Opieka lekarska, pielęgniarki, rehabilitacje, pokoje terapeutyczne. Wszystko na najwyższym poziomie. Personel dba o komfort psychiczny jak i fizyczny chorych.
 3. Przystań
  Jak sama nazwa wskazuje to dom odpoczynku i spokoju dla chorych i starszych. Można zamieszkać w nim na stałe, tymczasowo lub na jeden dzień. Chorzy mają stałą opiekę i wsparcie psychiczne oraz fizyczne. Dostępne są pokoje rehabilitacyjne i terapeutyczne. Opieka medyczna jest na bardzo wysokim poziomie.
 4. Jodłowa Dolina
  Ośrodek dla osób chorych na alzheimera. Personel medyczny dba o to by każdy czuł się jak w domu, było otoczony całodobową opieką, przede wszystkim profesjonalną. Troska o pacjenta jest tutaj na pierwszym miejscu. Pensjonat otaczają tereny zielone a za oknami rozpościera się widok na Góry Sowie.

co na starosc

Dom spokojnej starości Wrocław ma wiele do zaoferowania. Duża ilość placówek w okolicach miasta daje możliwość szybkiego znalezienia się w jego centrum i skorzystania z przywilejów jakie daje miasto. To także dobre rozwiązanie dla tych którzy nie mają czasu o dbanie o swoich bliskich. Mogą wtedy często ich odwiedzać. Decyzja o umieszczeniu chorego w domu opieki jest trudna, ale czasami dla dobra wszystkich warto ją podjąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?