Fotografie prosto z budki

Automaty do robienia zdjęć w niektórych krajach już nikogo nie dziwią, gdyż są dobrze znane i ustawiane w pobliżu kin oraz w wesołych miasteczkach i w czasie imprez okolicznościowych. Tego rodzaju budki, mają zagwarantować pamiątki na całe życie, a zrobić sobie w nich można zdjęcie samodzielnie, albo nawet w parze, podobnie matki z dziećmi, a nawet całe rodziny. Niektóre z nich są dość duże i można wejść do środka, niczym do studia. To jednak już modele, które odchodzą do lamusa, bo w ich miejsce wchodzi nowa oferta, znacznie nowocześniejsza i zautomatyzowana, a także skonfigurowana z siecią.

fotobudka

Nowoczesne skrzynki

To nieco mniejsze budki, mające w swoim wnętrzu mechanizm robiący zdjęcia pojedyncze, wysokiej jakości, ale także całą sekwencję ujęć. Wśród nich, także te jedyne, niesamowicie inspirujące i jedyne w swoim rodzaju. Za pomocą serii ujęć można także stworzyć sobie swoistego gifa, który spowodować może powstanie ruchomej animacji, podobnej do filmu niemego, no chyba żeby podłożyć pod jego inny format dźwięk, wtedy można uzyskać i z dźwiękami innowacyjny plik.

marriage-celebration-people-person-wedding-love

Typowe zastosowanie

Typowe zastosowanie fotobudki Getselfie polega na zachowaniu ulotnych chwil, które przemijają, a sama skrzynka jest małych rozmiarów i waży często po kilka kilogramów. Mimo to, może sprawić że coś co miało pójść w zapomnienie, chociaż impreza należała do udanych, okaże się w jakiś sposób zachowane i będzie potem przez wiele lat stanowić pamiątkę i przypominać o tak wyjątkowym wydarzeniu, jakim może być festyn na wsi, wesele w rodzinie dalszej, albo tej bliższej, jubileusze związane z okrągłymi urodzinami, albo pożyciem małżeńskim, a także inne okazje, takie jak chrzciny, czy Komunia św. Nieco mniej nagłośnione okazje, także mogą być przyczyną ku temu, żeby zamówić sobie taką nowoczesną fotobudkę, a przyda się ona na więcej okazji, nie tylko na jedną. Kto wie, może okazać się też atrakcją dla całej, danej społeczności. A zrobione dzięki niej zdjęcia okazać się mogą czymś w rodzaju udokumentowanego uczestnictwa i doskonale nadają się do umieszczenia w portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?