Rodzaje sztucznych rzęs

Mimo, że samo hasło „przedłużanie rzęs” rozumiane jest jednoznacznie, to tak naprawdę jest wiele sposobów na takie przedłużanie, każda z nich ma swoje plusy i minusy. Spróbujmy się w przybliżeniu przyjrzeć najpopularniejszym z nich.

Jeśli pomimo noszenia sztucznych rzęs nadal chcemy bez większych ograniczeń robić makijaż, nosić szkła kontaktowe, a nawet pływać, to powinniśmy zapoznać się z pojęciem jedwabnych rzęs. Do ich stworzenia wykorzystywane są takie same proteiny jakie występują w naturalnym jedwabiu, dzięki czemu wyglądają niezwykle naturalnie, a przy tym są bardzo lekkie. W zasadzie jedyne dodatkowe czynności jakie powinniśmy robić wybierając taki rodzaj sztucznych rzęs ograniczają się do ich porannego, codziennego przeczesania i wyrównania, co nie powinno zająć więcej niż kilkanaście sekund. Warto też ograniczyć stosowanie bardzo mocnych, wodoodpornych tuszy, mogą one bowiem mieć negatywny wpływ zarówno na nasze naturalne rzęsy, ale też i na te sztuczne.
Jeśli chcemy wypróbować jeszcze bardziej wyrafinowany rodzaj sztucznych rzęs, to możemy skorzystać z wariantu wykonanego z futra norek syberyjskich. Podobnie jak w przypadku rzęs jedwabnych, również wersja z futra norek syberyjskich jest bardzo lekka i zapewnia bardzo naturalny wygląd.

Jak wygląda przedłużanie rzęs??

Niestety, niektóre osoby są uczulane przez futro norek, dlatego warto wcześniej sprawdzić czy nas ten problem nie dotyczy. Jeśli jednak obawiamy się uczulenia, albo jesteśmy pewni że takie może wystąpić, to możemy na szczęście skorzystać z rzęs syntetycznych. Niestety, w konsekwencji uzyskamy trochę mniej naturalny wygląd niż ten oferowany przez naturalne materiały, za to zyskujemy jedną, bardzo poważną zaletę: dzięki temu że produkcja takich rzęs jest całkowicie sztuczna i nie ograniczają jej właściwości naturalnych materiałów, to bez problemu można znaleźć wersje o przeróżnych grubościach, kolorach i wzorach. Pozwoli to nam łatwo dobrać bardzo szalone i spektakularne rzęsy na imprezę, ale delikatne i stonowane na spotkanie biznesowe. Jeśli chodzi o kwestię codziennej pielęgnacji, to rzęsy syntetyczne są niestety dość mało elastyczne, w rezultacie większe jest ryzyko ich (nawet nieświadomego) uszkodzenia. Szczęśliwie jest to dość tani rodzaj rzęs, więc jest do ekonomiczny wybór.

Przedłużone rzęsy w Rzeszowie

Jakie sztuczne rzęsy rzęsy będą najlepsze dla nas? Tu już warto udać się do specjalisty, który pomoże w wyborze. Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs Rzeszów oferuje liczne zakłady kosmetyczne, a także wiele osób które mogą dojechać do Klientki i na miejscu dopasować najlepsze rzęsy. Warto nie oszczędzać, przynajmniej na pierwszych wizytach, gdyż właściwy wybór rzęs jest kluczowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?