Stylistka – Czy warto skorzystać z porady?

Gustowny, modny wygląd nie tylko wpływa na naszą pewność siebie w kontaktach z drugą osobą, ale również jest oznaką szacunku do niej. Na „dobrym” wyglądzie zależy nam przede wszystkim gdy stoimy przed ważnymi wydarzeniami. Takich sytuacji może być wiele: rozmowa kwalifikacyjna, publiczne wystąpienie itp. Zastanawiamy się wtedy nad skorzystaniem z usług profesjonalnego stylisty, który nam doradzi co powinniśmy ubrać.

Dlaczego warto skorzystać z usług stylistki

Dobry stylista pomoże znaleźć nam mocne strony naszej sylwetki. Dzięki przeprowadzeniu analizy naszej figury będziemy wiedzieć czego powinniśmy unikać, a w jakich ubraniach będziemy wyglądać dobrze. Stylistka Tatiana Szczęch zanim przystąpi do pracy nad wizerunkiem swojego klienta próbuje poznać jego wnętrze tak by czuł się dobrze w nowym image.

Oprócz tradycyjnych metamorfoz Tatiana prowadzi również warsztaty, podczas których uczy jak dobierać ubrania, udziela wskazówek oraz porad na temat mody i stylu. Dla tych, którzy mieszkają zbyt daleko, żeby skorzystać z tradycyjnej porady możliwa jest stylizacja wirtualna, która odbywa się przez Internet.

Konsultacje wizerunkowe

Czasami zdarza się tak, że nie brakuje nam pomysłu na siebie. Niby jest ok, ale chciałoby się coś zmienić, nie mamy jednak pojęcia, od czego zacząć. Potrzebujemy obiektywnego spojrzenia kogoś z doświadczeniem. Od tego są konsultacje wizerunkowe. Spotkanie zazwyczaj trwa ok. 1-1,5 h, a efektem jest ocena stylu i znalezienie źródła pomysłów.

Przegląd Twojej garderoby

Przegląd szafy polega na wybraniu z niej dobrych elementów garderoby oraz wykluczenie tych, które negatywnie wpływają na Twój wizerunek. Czasami zaledwie wystarczy świeże spojrzenie osoby z zewnątrz, by ze „starych” ubrań wytworzyć zupełnie nowe zestawy ubraniowe. Pamiętajmy o tym, by garderoba pasowała do sylwetki i kolorystyki, ale także aby oddawała Twój styl,  była zgodna z Twoimi upodobaniami. Ważne jest też żeby pamiętać o trendach.

 

Stylistka Tatiana Szczęch

Ul. Młyńska 4, 44-100 Gliwice

tatianaszczech.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?