Stopa wibracyjna skoczek Zipper ZI-RAM80C

Prowadzisz wypożyczalnię maszyn, firmę budowlaną lub jesteś zainteresowany pracami związanymi z budownictwem? Zależy ci przy tym na trwałości sprzętu? Jeśli tak, to stopa wibracyjna skoczek Zipper ZI-RAM80C będzie produktem idealnym dla ciebie. Zapewnia ona bowiem bardzo dobre parametry techniczne przy niskich kosztach eksploatacji. Oprócz tego, jest zgodna z normami euro 2 i zapewnia dzięki temu niski poziom emisji spalin oraz hałasu. Produkt jest również odpowiednio chroniony – stopa wibracyjna obudowana jest wytrzymałą osłoną, a o zabezpieczenie jej silnika dba odpowiednia rama.

Szczegóły techniczne

Z pewnością ciekawią was szczegóły techniczne, które czynią stopę wibracyjną  Zipper ZI-RAM80C idealną do wymienionych powyżej rodzajów działalności. Na początek najlepiej będzie wspomnieć o sercu urządzenia, czyli o silniku. Jest to silnik czterosuwowy spalinowy OHV, zapewniający niski poziom emisji spalin i hałasu (zgodnie z normami euro 2). Stopa wibracyjna uruchamiana jest ręcznie. Całość jest dobrze zabezpieczona przez bardzo wytrzymałą elastyczną osłonę, a o zabezpieczenie samego silnika dba solidna rama. W przypadku stopy wibracyjnej Zipper ZI-RAM80C liczyć możemy również na bardzo dobre wyważenie, rolkę umożliwiającą transport oraz dodatkowy uchwyt mający na celu ułatwienie użytkowania.

Przechodząc do szczegółów odnośnie samej pracy urządzenia, stopa wibracyjna Zipper ZI-RAM80C wyposażona jest w napęd bezpośredni z przekładnią w kąpieli olejowej, a wysoka moc urządzenia – 6,5 KM – sprawia, że sprawuje się idealnie w ciężko dostępnych miejscach podczas zagęszczania ziemi, piasku, żwiru itp. Sięgając po dalsze szczegóły związane z pracą urządzenia, prędkość robocza wynosi 10-13 m/min, wysokość skoku 40-65 mm, a siła ubijania osiąga wartość 10 kN. Oprócz tego, w komplecie znajdują się koła transportowe. Z pewnością chcielibyście również dowiedzieć się o długości gwarancji – w przypadku  – skoczek zagęszczający zipper ZI-RAM80C wynosi ona 2 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?