Jak dodać nowoczesnego dizajnu starym meblom

W życiu każdego z nas przychodzi moment w którym nasze stare wnętrze zaczyna nas nudzić. Pragniemy zmian, ale często nie mamy wystarczających funduszy, aby dokonać zmian całości łącznie ze zmianą mebli, ścian czy podłóg. Często też lubimy funkcjonalność naszych mebli, jednak ich wygląd już nam się znudził i szukamy alternatywy jak to wszystko połączyć.

Jak zmienić dizajn mebli bez konieczności kupowania nowych?

W bardzo łatwy sposób możemy zmienić charakter naszych mebli zmieniając np ich kolor, kupując lustra na wymiar i montując je np na ściany mebla dodając mu nowoczesności, ale już najłatwiejszą i najefektywniejszą jest zmiana gałek i uchwytów. Najmodniejsze teraz są zdecydowanie gałki kryształowe. Ten motyw pasuje do każdego wnętrza, ale najlepiej sprawdza się w przypadku prostych, nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń.

Dzięki zastosowaniu tego motywu zyskujemy nie tylko piękny i oryginalny akcent, ale zdecydowanie gałka sama w sobie jest nie tylko uchwytem, a już samą w sobie ozdobą. Montując gałkę kryształową w czarnych czy białych meblach, zyskujemy bardzo ciekawe połączenie modnej prostoty z elegancją. Najmodniejsze trendy dyktują nam meble, które nawet jeśli przy ścianie jest tylko jedna

komoda to swoim blaskiem „zapełnia” całą ścianę i wielorakie ozdoby nie są potrzebne, bo mebel sam w sobie nią jest . Gałki kryształowe świetnie się w tym celu sprawdzają. Ich dizajn jest tak nieoczywisty, że zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających dekoratorów.

Najmodniejsze meble współcześnie do jednokolorowe i lustrzane komody z obowiązkowo zamontowanymi kryształowymi gałkami. Na szczęście każdy z nas może ten element wprowadzić do własnego wnętrza, zapewniając sobie dzięki temu elegancję i modny wygląd pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest też wygoda, bo uchwyty meblowe są okrągłe co ułatwia nam ich codzienne użytkowanie i fakt, że nie musimy wymieniać mebli, które lubimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?