Doradzanie z VAT w UK

Jeśli musimy być płatnikami VAT, bo mamy spółkę Limited albo chcemy, bo tego wymagają od nas klienci to przydałoby się nam doradztwo prowadzone przez doświadczoną firmę.

Na szczęście można skorzystać z pomocy polskiej firmy, która działa tam na miejscu w UK i jest w stanie dostosować się z ofertą pod wszystkie nasze wymagania. Można im zaufać, bo są w stanie spełnić nasze wymagania. Mają ogromną wiedzę, którą cały czas uzupełniają, jeśli pojawia się coś nowego, dlatego bez względu na to, co nas interesuje z zakresu vat to oni są w stanie nam pomóc.

W czym konkretnie nam pomogą?

Można liczyć na doradztwo formalno-prawne, organizacyjne oraz na finansowe. Można zgłosić się do księgowych przed rejestracją firmy jak i w trakcie. To nie ma większego znaczenia, bo ważne żeby to zrobić. Dowiemy się, jaki plan księgowy podatku VAT trzeba będzie wybrać żeby uzyskać jak najlepsze efekty. Jeśli potrzebne są nam konsultacje związane z prowadzeniem rozliczeń VAT z urzędem skarbowym to też księgowi nam pomogą i zrobią wszystko żeby nam ten temat rozjaśnić. Można uzyskać porady związane z wyborem stawki Vat dopasowanej do naszej firmy. Może to być standardowa stawka, 20% ale również zredukowana 5% albo 0%.

Wszystkiego się dowiemy po skontaktowaniu się z firmą księgową, bo oni o podatku VAT wiedzą naprawdę bardzo dużo. Wybrać można konsultacje dla importerów oraz eksporterów, jaki i nad kontrolami rozliczeń VAT przez skarbówkę. Jeśli chcemy wyrejestrować się, jako podatnik VAT to również trzeba będzie skontaktować się z księgowymi, którzy będą w stanie nam pomóc, bo my w tym temacie zbyt wiele nie wiemy albo w ogóle nic nie wiemy. Wybrany przez nas polski ksiegowy w Londynie nam pomoże, dlatego im szybciej się do niego zgłosimy tym będą lepsze efekty i my będziemy spokojniejsi, bo wiemy, że wszystko jest tak jak trzeba. Musimy sobie radzić, ale tym razem nie sami i to dla nas jest naprawdę bardzo dobra wiadomość. Wreszcie mamy kogoś do pomocy, kto na wszystkim zna się lepiej od nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?