Doradzanie z VAT w UK

Jeśli musimy być płatnikami VAT, bo mamy spółkę Limited albo chcemy, bo tego wymagają od nas klienci to przydałoby się nam doradztwo prowadzone przez doświadczoną firmę.

Na szczęście można skorzystać z pomocy polskiej firmy, która działa tam na miejscu w UK i jest w stanie dostosować się z ofertą pod wszystkie nasze wymagania. Można im zaufać, bo są w stanie spełnić nasze wymagania. Mają ogromną wiedzę, którą cały czas uzupełniają, jeśli pojawia się coś nowego, dlatego bez względu na to, co nas interesuje z zakresu vat to oni są w stanie nam pomóc.

W czym konkretnie nam pomogą?

Można liczyć na doradztwo formalno-prawne, organizacyjne oraz na finansowe. Można zgłosić się do księgowych przed rejestracją firmy jak i w trakcie. To nie ma większego znaczenia, bo ważne żeby to zrobić. Dowiemy się, jaki plan księgowy podatku VAT trzeba będzie wybrać żeby uzyskać jak najlepsze efekty. Jeśli potrzebne są nam konsultacje związane z prowadzeniem rozliczeń VAT z urzędem skarbowym to też księgowi nam pomogą i zrobią wszystko żeby nam ten temat rozjaśnić. Można uzyskać porady związane z wyborem stawki Vat dopasowanej do naszej firmy. Może to być standardowa stawka, 20% ale również zredukowana 5% albo 0%.

Wszystkiego się dowiemy po skontaktowaniu się z firmą księgową, bo oni o podatku VAT wiedzą naprawdę bardzo dużo. Wybrać można konsultacje dla importerów oraz eksporterów, jaki i nad kontrolami rozliczeń VAT przez skarbówkę. Jeśli chcemy wyrejestrować się, jako podatnik VAT to również trzeba będzie skontaktować się z księgowymi, którzy będą w stanie nam pomóc, bo my w tym temacie zbyt wiele nie wiemy albo w ogóle nic nie wiemy. Wybrany przez nas polski ksiegowy w Londynie nam pomoże, dlatego im szybciej się do niego zgłosimy tym będą lepsze efekty i my będziemy spokojniejsi, bo wiemy, że wszystko jest tak jak trzeba. Musimy sobie radzić, ale tym razem nie sami i to dla nas jest naprawdę bardzo dobra wiadomość. Wreszcie mamy kogoś do pomocy, kto na wszystkim zna się lepiej od nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?