Magia miłosna – w jaki sposób czarować?

Uczucia, związki czy partnerstwo to jedne z najważniejszych dziedzin życia. Pozostanie w przyjemnych, miłosnych relacjach pozwala poczuć się bezpiecznie, jak również w pełni podbudowanym. Jednak nie zawsze udaje się utrzymać pozytywna relację. Rozbieżność zdań lub inne czynniki zewnętrzne utrudniają przeżywanie sercowych uniesień. Jak zapobiegać tego rodzaju sytuacjom? Czy istnieje sposób na utrzymanie pięknego i trwałego związku? Czym jest magia miłosna i jak z niej korzystać?

Czym są miłosne czary?

Magia to ogół wierzeń i czynności, dzięki którym możliwe jest wykorzystywanie sił nadprzyrodzonych do poprawy zdrowia, życia czy uczuć. Czary mogą dotyczyć wielu sfer życiowych, w tym również spraw sercowych. Odpowiednie zaklęcia i rytuały pozwolą zdobyć nową miłość lub utrzymać dotychczasową przy sobie. Tak prowadzone praktyki nazywane są magią miłosną, której celem jest przede wszystkim:

  • zdobycie lub przyciągnięcie nowego uczucia,
  • poprawa stosunków partnerskich,
  • działania mające na celu powrót partnerka lub partnerki,
  • zatrzymanie miłości przy sobie,
  • wiele innych.

Obrzędy i rytuały miłosne

Magia miłosna to zbiór poczynań, dzięki którym możliwe jest bujne oraz stabilne życie uczuciowe. Wśród wielu popularnych działań warto wymienić te, które przynoszą najlepsze efekty. Rytuały miłosne najczęściej uprawiane są przez kobiety, które chcą za wszelką cenę utrzymać przy sobie partnera lub sprawić by związek się rozwijał. Wśród znanych i wykorzystywanych czarów, warto wymienić:

– magia świec rytualnych – prosty i niewymagający sposób na przyciągnięcie miłości za pomocą odpowiednio dobranych świec. Podczas zabiegu należy wizualizować dane sytuacje oraz pragnienia, być skoncentrowanym, jak również wyobrażać sobie nową sytuację, w której intencji są odprawiane czary.

– czary na wzmocnienie miłości – rytuał z czerwoną świecą stożkową, którą należy natrzeć olejkiem różanym. Do obrządku wykorzystane zostaną również zdjęcie swoje i partnera, miód lawendowy, igła i czerwona nić.

– magia miłosna na poznanie nowej osoby,

– czar dwóch gałązek,

– mikstura amora,

– i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?