Jak wykorzystać to, co się posiada?

„Nawet najdalsza podróż, zaczyna się od pierwszego kroku” – Lao Tzu

Lifestyle, wycieczki rowerowe, masa świeżego powietrza i dobrego humoru! Różnego rodzaju pytania, wyzwania i recenzje. Każdy z nas lubi czasem pozwiedzać i zakosztować w smaku rzeczy, o których nie miał wcześniej pojęcia. Czy da się to wszystko połączyć i poczuć, w zaledwie 10 minut? Oto kanał Bartka, na którym prezentuje on jak to zrobić, a dodatkowo jak mieć przy tym niezły ubaw, pomimo czyhających tuż za rogiem trudności.

Czego można się spodziewać?

Oglądając Bartka, najpierw przeżyjemy podróż w głąb przeróżnych jarmarków świątecznych, odbywających się w pięknych, europejskich miastach. Później zobaczymy trudności i pozytywne aspekty mieszkania w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Poznamy trochę Bartka, a następnie zabierze nas on w niezwykłą, aż 700 kilometrową podróż po Europie. Satysfakcja gwarantowana! Później jeszcze podzieli się sposobami na lepszy dzień i rezultatami samotniczej wędrówki.

Wyjątkowa wyprawa

Niewątpliwie najbardziej zaskakującą wyprawą była wycieczka rowerowa po Europie. Zaczęło się od zwykłych przejażdżek po okolicy, dosłownie 1 miesiąc wcześniej, jako sposób na przygotowanie się do wakacyjnego wyjazdu. Zgodnie z planem, do przejechania było 100 km/dzień, aby całość zajęła 1 tydzień. Wyjazd do Belgii i Holandii – rowerowe zwiedzanie. Dodatkowym punktem zabezpieczającym, stało się wynajęcie noclegów w określonych miejscach, aby nie poddawać się i osiągnąć zamierzone cele.

Bartek wraz ze swoim kolegą, Pawłem wspólnie wyruszyli, zaczynając od podróży samolotem. Oczywiście zabrali swoje rowery ze sobą, a żeby zobaczyć jak to zrobić, jak przebiega taki proces i co się z tym wiąże, wystarczy zajrzeć na pierwszy vlog z jego podróży.

Warto zwrócić uwagę również na miejsca, które są naprawdę warte obejrzenia. Są to m. in. ścieżka rowerowa, biegnąca przez środek rzeki albo pozioma ścieżka na planie koła, wznosząca się na wysokość 10 m, wśród pięknego lasu. Oprócz tego piękne i zabytkowe miejsca, takie jak: kanały i urok miasta w Amsterdamie, jedno z najstarszych miast Holandii, Leiden i wiele więcej. Na całej trasie mieli okazję zobaczyć wiele czarujących widoków, ujmujących miejsc i setki rowerzystów.

Co dalej?

Bartek nie zamierza porzucać swojego kanału, wręcz przeciwnie; dalej wrzucać i odkrywać coraz to piękniejsze miejsca na świecie. W najbliższym czasie, planuje pokazać życie w Edynburgu, stolicy Szkocji.

Jeśli zainteresował Cię kanał Bartka i chcesz wesprzeć go w jego dalszych działaniach, a także zdobyć coś do zainspirowania się, odwiedź koniecznie jego kanał, gdzie prowadzi vloga, z dziedziny podróży i lifestyle’u. Oto materiał podsumowujący jego poczynania w 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?