Panel słoneczny 100W Maxx – zadbaj o własną energię!

Czy chcesz zaoszczędzić na rachunkach za energię i jednocześnie dbać o środowisko? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Panel słoneczny 100W Maxx to doskonały wybór dla osób poszukujących innowacyjnych i ekologicznych źródeł energii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, ten monokrystaliczny panel słoneczny jest w stanie zaspokoić potrzeby Twojego domu lub firmy. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z opisem produktu na naszej stronie internetowej. Poznaj wszystkie korzyści, jakie oferuje panel słoneczny 100W Maxx i zadbaj o własną energię!

Trwałość i jakość wykonania – najważniejsze cechy panelu słonecznego Maxx

trwałością i wydajnością. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ogniwa monokrystalicznego, panel zapewnia wyższą wydajność niż tradycyjne ogniwa polikrystaliczne. Sprawność panelu wynosi 17,25%, co pozwala na uzyskanie maksymalnej mocy szczytowej 100W. Panel jest również wyposażony w terminal MC4, który ułatwia podłączenie do systemu zasilania. Konstrukcja ramy wykonana jest z anodyzowanego aluminium, co zapewnia jej wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Szkło hartowane o grubości 3,2mm z kolei zabezpiecza ogniwa przed uszkodzeniami mechanicznymi. Panel słoneczny Maxx 100W Maxx jest bardzo łatwy w montażu i można go stosować zarówno do zasilania domów jednorodzinnych, jak i w pojazdach kempingowych czy łodziach. Jego wymiary wynoszą 91 x 67 x 3,5 cm, a waga to 8 kg. Warto zaznaczyć, że tolerancja mocy panelu wynosi +/- 3%, co oznacza, że uzyskana moc może się nieznacznie różnić od wartości nominalnej. W każdym razie, panel słoneczny Maxx 100W jest produktem, który pozwala na zaoszczędzenie na rachunkach za energię elektryczną i jest dobrym wyborem dla osób dbających o swoje środowisko.

Szkło hartowane i rama z anodyzowanego aluminium – solidna ochrona panelu

Panel słoneczny 100W Maxx to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Dlatego do jego konstrukcji zastosowano materiały najwyższej jakości, w tym szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości oraz ramę z anodyzowanego aluminium. Te elementy stanowią solidną ochronę dla panelu, chroniąc go przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy silne wiatry. Dzięki temu panel słoneczny 100W Maxx może być stosowany w różnych warunkach i gwarantuje niezawodność działania przez wiele lat.

Ogniwa monokrystaliczne – dlaczego są lepsze od polikrystalicznych?

Panel słoneczny 100W Maxx wykorzystuje ogniwa monokrystaliczne, które są uważane za bardziej wydajne i trwałe w porównaniu do ogniwa polikrystalicznego. Ogniwa monokrystaliczne są wykonane z pojedynczych, dużej jakości kryształów krzemu, co oznacza, że ich struktura jest bardziej jednorodna niż w przypadku ogniw polikrystalicznych. Dzięki temu ogniwa monokrystaliczne wykazują wyższą sprawność energetyczną, co oznacza, że mogą produkować więcej energii z tego samego poziomu nasłonecznienia w porównaniu do ogniw polikrystalicznych. W dodatku, ogniwa monokrystaliczne są zazwyczaj mniejsze niż ogniwa polikrystaliczne, co oznacza, że panel solarny z ogniwami monokrystalicznymi może być mniejszy i bardziej estetyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?